صفحه اصلی
فارسي | English

تدریس خصوصی زبان انگلیسی -آموزش زبان انگلیسی تافل و آیلتس

 
Email: Password:
Sign Up Forgot your password?
Skip Navigation Links
درباره ما
عضویت در سایت
اطلاعات آزمون ها
فرصتهای تحصیلی
 
 
 
 
 
کنکور منحصرا زبان
 
آزمون منحصرا زبان
مشاوره و تدریس کنکور سراسری و آزاد همگام با متد روز 
09353947613 (استاد مقصود، رتبه برتر آزمون دکتری)


درباره کنکور منحصرا زبان
پیش از سال 1381، دانشجویان زبان های خارجه از گروه آزمایشی انسانی برگزیده می شدند. اما از این سال به بعد، گروهی مجزا در نظر گرفته شد تا پذیرش دانشجو به شکلی تخصصی تر صورت پذیرد. این گروه آزمایشی جدید که تحت عناوین گروه آزمایشی زبان های خارجه، کنکور زبان، کنکور زبان کارشناسی، کنکور منحصراً زبان و یا کنکور تخصصی زبان نامیده می شود، از دو بخش سوالات زبان عمومی و زبان تخصصی تشکیل می شود. در سال های اخیر، زبان عمومی از 25 سوال و زبان تخصصی از 70 سوال تشکیل یافته اند.

نمونه سوالات کنکور منحصرا زبان
شما در همین وب سایت می توانید سوالات چند دوره اخیر (89، 90، 91) کنکور گروه آزمایشی زبان های خارجه را به صورت آزمون آنلاین امتحان دهید:

منابع کنکور منحصرا زبان

منابع
زبان عمومی
زبان عمومی این آزمون، همانند دیگر گروه های آزمایشی، برگرفته از کتاب های زبان انگلیسی سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی می باشد.

منابع زبان تخصصی
تا کنون منبع مشخصی از سوی سازمان سنجش برای زبان تخصصی این گروه آزمایشی اعلام نشده است. بر اساس بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان ما از سوالات سال های اخیر، فهرست منابع زیر بدست آمده است:

ظرفیت پذیرش رشته های گروه زبان های خارجه
جدول زیر نشانگر ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی گروه آزمایشی زبان های خارجی در دوره های مختلف است. این جدول، بر اساس آخرین دوره پذیرش، یعنی سال 1391، تنظیم شده است. با کلیک بر روی جدول زیر، دفترچه کامل راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1391 در گروه آزمایشی زبان های خارجه، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 
آزمون منحصرا زبان
مشاوره و تدریس کنکور سراسری و آزاد همگام با متد روز 
09353947613 (استاد مقصود، رتبه برتر آزمون دکتری) 
 
 
 
 

 صفحه اصلی  |  دریافت فایل  |  پیوندها  |   تماس با ما
 

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی